تاریخ امروز :آبان 2, 1400

موجودات فضایی وجود دارند؟ | ?There are spatial creatures

ایا وجود موجودات فضایی صحت دارد؟؟!

وجود موجودات فضایی وجود دارد

موجودات فضایی

موجودات فضایی

وجود موجودات فضایی

بیشترین و بزرترین سوالاتی که در مورد وجود موجودات فضایی در تمام  دنیا برای انسانها بوجود می‌آید.  و هنوز هیچ‌ کس نتوانسته پاسخ دقیقی برای این سوال  ارائه کند. که آیا وجود موجودات فضایی صحت دارد؟ یا نه؟
برای پاسخ به این سوال، میتوانیم نگاهی  دقیق تر به اطراف خود بیاندازیم. تا متوجه شویم که بله وجود موجودات فرازمینی صحت دارد، و آنها را خواهید دید. شما یکی از آنها هستید. حدود میلیاردها گونه مختلف جانوری و ارگانیسم زنده بر روی کره زمین  وجود دارند. آنها موجوداتی هستند که بر سیاره ای به نام زمین، و در گوشه ای از کیهان وجود دارند، اینها همان موجودات فضایی هستند. پس اگر به دنبال پاسخ وجود  فرازمینی ها خارج از زمین می گردید، شاید بهتر باشد تا سوال اول را به گونه بهتری بیان کنیم.
موجودات فضایی وجود دارند

موجودات فضایی وجود دارند

آیا حیات در خارج از زمین وجود دارد؟

در حال حاظر با اینکه هنوز مدارک لازم به  اثبات این موضوع وجود ندارد، اما پاسخ به این سوال هم آنقدرها سخت نمیباشد.
دانشمندی به نام  (استفن هاوکینگ) که بسیار پرآوازه ومشهور فیزیک نجومی در سال 2010 به طور رسمی اعلام نمود، که وجود موجودات فضایی حتما وجود دارند. و همچنین اخطار داد که ارتباط با آنها می تواند نتایج بسیار بدی در پی داشته باشد. اما چطور ممکن است.
ازکجا بدانیم که وجود موجودات فضایی ممکن است وجود داشته باشد، و بر چه دلایل ارتباط با آنها خطرناک خواهد بود؟
دانشمند (استفن هاوکینگ) در پاسخ به این سوال گفت: که اين ارتباط به اندازه زيادي مشابه با ارتباط با ميكروب‌ها و يا حيوانات ساده است، به همان شكل از حياتي است كه در بخش عظيمي از تاريخ كره زمين بر آن حاكم بوده است.يكي از صحنه‌هاي اين مستند ساخته شده، نشان دهنده گله‌هايي از حيوانات دو پاي گياهخوار است كه روي يك صخره فضايي هستند و مورد هجوم مارمولك‌هاي بالدار زرد قرار مي‌گيرند.

 

موجودات فضایی

موجودات فضایی

با اینکه اين صحنه‌ها زاده ذهن و تخيل هستند، اما‌ دانشمند (استفن هاوكینگ)  با استفاده از آنها به نكته مهمي اشاره مي‌كند، كه تنها شكل‌هاي محدودي از حيات هوشمند بوده و تهدید به شمار می‌روند. هاوکینگ بر این باور است كه ارتباط با موجودات فضایی و با این اشکال حیات مي‌تواند براي انسان نابود كننده باشد.
هاوکینگ بيان مي‌كند، ممكن است موجودات فضایی، به سادگي تنها براي استفاده از منابع های زمین، به زمين حمله كنند و سپس بروند. همچنان براي اينكه بدانيم چگونه ممكن است اشكال هوشمند حيات به مرحله‌اي پيشرفت كنند كه ما نمي‌خواهيم، كافي است به خود نوع بشر نگاه كنيم. من گمان مي‌كنم آنها ممكن است در كشتي‌هاي بزرگ باشند و همه منابع سياره خودشان را از بين برده باشند. اين گونه موجودات فضایی پيشرفته احتمالا كوچ نشين خواهند بود و به دنبال تجمع منابع هستند آن هم در هر سياره اي كه باشد.!
هاوکینگ  اينگونه نتيجه‌گيري مي‌كند كه سعی و تلاش براي ارتباط با موجودات فضایی مي‌تواند بسيار خطرناک باشد. اگر اين موجودات فضایی و بيگانه با ما ديدار كنند، به گمانم نتيجه آن مانند كشف قاره آمريكا توسط ( كريستف كلمب ) باشد كه براي سكنه بومي خود آمريكا هرگز اتفاق خوبي نبود.
اگر صد درصد توانایی مغز فعال شود

_در رابطه با وجود فرازمینی ها بیشتر بدانیم :

از طرفی دیگر  دانشمند اسبق آمریکایی قبل از مرگ به این واقعیت که فرازمینی ها وجود دارند اعتراف کرده است!
 یکی از دانشمندان اسبق ایالات متحده آمریکا  دانشمند( بوید بوشمن ) بود که پیش از مرگش در سال 2014 اعلام کرد که: موجودات فضایی وجود دارند .  او تجربیات و تحقیقات شگفت‌انگیز خود را در این زمینه با مهندس هوافضا ( مارک پترسون ) در میان گذاشت. و بعد از برسی و تحقیقات وجود موجودات فرازمینی را تایید کردند.
وجود موجودات فضایی

وجود موجودات فضایی

برای مطمعن شدن وجود موجودات فضایی بهتر است بگویم که : به راستی مردی دانشمند که در آستانه مرگ قرار دارد،  با گفتن حقیقت  چیزی را به دست آورده است و یا سوده شخصی برایش داشته است ؟ و یا چیزی را  از دست داده است ؟  هیچ چیز! همین امر، بر اظهارات بوید بوشمن در مورد وجود موجودات فرازمینی اعتبار می‌بخشد..
پیشتر نیز دانشمندان روسی اعلام کردند که در (سال2031 )سال ملاقات با فرازمینی ها خواهد بود.

_ نشانه های حیات 

پژوهشگران و دانشمندان طی برسی و تحقیقات تخمین می‌زنند که تنها در کهکشان راه شیری حدود ۴۰ میلیارد سیاره شبیه به زمبن وجود خواهد داشت.این اعداد را بر مبنای تعداد سیاره‌هایی که در مجاورت منظومه خورشیدی پیدا شده، حساب کرده‌اند.حدود ۳۸۰۰ سیاره مشابه زمین بیرون منظومه خورشیدی دیده شده که اگر به کل کهکشان تعمیم بدهیم به عدد ۴۰ میلیارد می‌رسیم..

 

پس موجودات فرازمینی وجود دارند…!

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha *-- بارگیری کد امنیتی --