تاریخ امروز :آبان 2, 1400

بهترین راهنمای خرید کفش چرم

بهترین راهنمای خرید کفش چرم

در صورتی که شما نیز یکی از طرفداران اجناس چرمی هستید و اکنون قصد خرید کفش چرم را دارید؛ پس سلیقه خیلی خوبی دارید و به طور حتم به کیفیت کفش اهمیت می دهید. زیرا به دلیل قیمت بالای کفش های چرم قشر خاصی از افراد هستند که به به سراغ خرید کفش چرم می روند. اما سوال اصلی اینجاست که آیا شما نکات مهم برای خرید چرم را می دانید؟ آیا از هنگام خرید اجناس چرمی به خصوص کفش چرمی از مشخصات و فاکتورهایی که باید در هنگام خرید مد نظر قرار دهید اطلاع دارید؟ به طور کلی در صورتی که شما نیز قصد خرید کفش های چرم را دارید با ما همراه ما باشید تا شما را برای خریدی مطمئن، از مشخصات کفش چرم آگاه تر کنیم. باما همراه باشید 🙂
خرید کفش چرم اصل

خرید کفش چرم اصل

با خرید کفش چرم، پرستیژ کاری خود را بالا ببرید

وقتی از تیپ رسمی و کلاسیک فردی با پرستیژ بالا سخن می گوییم؛ ذهنمان به سمت اجناس چرم و گران قیمت می رود. فردی را تصور می کنیم که کفش های چرمی به پا کرده و رسمی و کلاسیک است. کفش های چرم مشکی برای آقایان بهترین گزینه می باشد. شما می توانید با خرید کفش چرم نظر همه را به خود جلب می کند. به خصوص وقتی که در جلسه کاری حضور داشته باشید. بیشتر مردان خوش سلیقه و باهوش، در جلسه های کاری خود سعی می کنند که ظاهر بسیار مرتب و رسمی داشته باشند؛ که معمولا پوشیدن کفش چرم در اولویت پوشش خود قرار می دهند. پس توصیه می کنیم که شما در در جلسه های کاری خود اقدام به پوشیدن کیف و کفش چرمی کنید.
بهترین راهنمای خرید کفش چرم

بهترین راهنمای خرید کفش چرم

چرا کفش چرم مناسب ترین گزینه است؟

شاید تا به حال شنیده باشید که که ظاهر زیبا و تمیز کفش، اعتبار می آورد. هستند کسانی که اصلا به پوشش خود اهمیت نمی دهند و باور دارند که اعتبار به ظاهر نیست ولی خب بهتر است این مسئله را به طور علمی و شفاف مورد بررسی قرار دهیم.
از نظر روانشناس ها، می توان از روی کفشی که فرد به پا کرده است به شخصیت فرد پی برد. به طور مثال افرادی که کفش چرم به پا می کنند؛ با سیاست؛ مقتدر، مستقل و از همه مهمتر با اعتماد به نفس بالا هستند. پس توصیه می کنیم هنگامی که به یک قرار ملاقات تجاری، کاری و به طور کلی رسمی می روید و یا می خواهید خیلی ویژه و با پرستیژ به نظر برسید بهتر است که از کفش‌هایی استفاده کنید که در درجه اول اعتباری برای شما به وجود آورد مثل کفش چرم که مناسب ترین گزینه می باشد. اکنون با ما همراه باشید تا از نکات مهم برای خرید کفش چرم، مطلع شوید و با آگاهی هر چه بیشتر اقدام به خرید  کنید.

 چرا کفش چرم بپوشیم؟

در صورتی که برای خرید کفش چرم کمی تردید دارید پس بگذارید؛ شما را از مزیت های کفش های چرمی آگاه تر کنیم تا بیشتر از همیشه درک کنید که هزینه ای که برای خرید این نوع کالا می پردازید؛ ارزشش را دارد. کفش های چرم به دلیل دوام بالا، سهولت در راه رفتن، کیفیت بسیار بالا و … پیشنهاد می شود. همچنین کفش های چرم دارای منافذی هستند که اکسیژن ‌رسانی به پا را آسان تر می کنند. این گونه کفش ها از آسیب رسیدن به پا جلوگیری می کنند. به طور کلی می توان گفت که مرغوب بودن جنس کفش و همچنین کیفیت بسیار بالای کفش های چرمی، بهترین ضمانت جهت حفظ سلامتی افراد می باشد. همچنین لازم به ذکر است که کفش های چرم همیشه مد هستند و هیچ وقت از مد نمی افتند.
چرا کفش چرم مناسب ترین گزینه است؟

چرا کفش چرم مناسب ترین گزینه است؟

 نکات مهم برای خرید کفش چرم که باید بدانیم:

همانطور که می دانید کفش های چرمی  نسبت به دیگر جنس ها گرانتر هستند و هر کسی توانایی خرید آن ها را ندارد. البته افرادی هم هستند به خاطر پرستیژ ظاهری خود، آنچنان به قیمت خرید کفش چرمی توجهی نمی کنند و داشتن کیف و کفش چرم برایشان بیشتر اهمیت دارد. اکنون به همین دلایل یعنی گران تر بودن و انتخاب کردن کفش چرمی از بین تمامی اجناس دیگر، بعضی از فروشندگان، کفش چرم تقلبی  به مشتری می دهد و به دلیل اینکه تشخیص اصل بودن کفش چرم برای افراد کمی سخت است؛ این فروشندگان، به کار خود ادامه می دهند و به قول معروف کسی هم خبردار نمی شود. پس شما به عنوان یک فرد هوشیار و آگاه و همچنین با سلیقه، باید هنگام خرید ، نکاتی را بدانید تا فروشندگانی که قصد فروش کفش چرم غیر اصل را دارند، سرتان کلاه نگذارد.

آشنایی با نکات مهم

  • یکی از نکات مهم برای خرید کفش چرم، این است که اصل بودن آن را تشخیص دهید. یکی از آسان ترین و متداول ترین روش ها جهت تشخیص کفش چرم اصلی چک کردن درون کفش می باشد. هنگام خرید کفش چرم، دقت کنید چرم طبیعی در آن استفاده شده باشد. کفش چرم دارای حالتی پرزی شکل و زبر می باشد. در حالی که در مدل تقلبی و غیر اصل آن چرم دارای تار و پود می باشد.
  • از دیگر روش های تشخیص اصل بودن کفش های چرمی این است که روی کفش کمی آب بریزید. زیرا چرم های طبیعی سریع تر آب را به خود جذب می‌کنند. چرم مصنوعی به هیچ عنوان آب را جذب نمی کند و قطره های آب از روی کفش سرازیر می شود.
  • یکی دیگر از روش های تشخیص چرم اصل این است که، قسمتی از کفش را با دستان خود فشار دهید؛ در صورتی که بافت کفش شما کمی جمع شد و حالت چروک به خود گرفت یعنی کفشی که در دست دارید کفش چرم اصل است. اما اگر تغییری را ندیدید یعنی چرم اصل نیست.
  • جالب است بدانید که کفش چرم اصل، دارای شناسنامه ای اختصاصی نیز می باشد. شما به راحتی می توانید از فروشنده کفش چرم، شناسنامه کفش را بخواهید.
  • قبل از اقدام به خرید کفش آن را بو کنید. شما به عنوان یک خریدار باید بدانید که تمامی کفش های چرم بوی خاصی دارد؛ که چرم های مصنوعی هیچ وقت چنین بویی را نمی دهند. پس به این نکته قبل از خرید توجه داشته باشید.
  • هنگام خرید کفش چرمی، آن را کمی تا کنید؛ اگر متوجه تغییر رنگ شدید؛ مطمئن شوید که یک کفش چرم اصل در دست دارید.
  • نکته مهم دیگری که باید قبل از اقدام به خرید به آن دقت کنید این است که به دلیل اینکه کفش های چرمی اصل از پوست حیوانات درست شده است؛ پس ضخامت کفش در همه جای کفش یکسان و یکنواخت نخواهد بود.
  • آخرین نکته که باید قبل از خرید باید دقت داشته باشید این است که اگر کفش چرم اصلی را زیر نور مستقیم خورشید و یا نور لامپ قرار دهید؛ هیچگاه نور را به صورت یکنواخت منعکس نمی کند. زیرا بعضی از قسمت های پوست حیوان مات و برخی دیگر از قسمت های کفش براق است.
نکات مهم برای خرید کفش چرم که باید بدانیم

نکات مهم برای خرید کفش چرم که باید بدانیم

آموزش واکس زدن کفش

آشنایی با مهمترین مشخصات کفش چرم

همانطور که خواندید؛ حین خرید کفش چرم باید نکاتی را در نظر گرفت تا از اصل بودن آن کاملا اطمینان پیدا کنید. در ادامه به سراغ مشخصات کفش چرم رفته ایم تا مناسب ترین نوع کفش چرمی را انتخاب کنید و از آن راضی باشید. پس با هم به سراغ مشخصات کفش چرم میرویم:

آشنایی با اجزای کفش مهم ترین مشخصات برای خرید کفش چرم:

رویه کفش چرم، زیره کفش چرم، قالب کفش چرم، پاشنه کفش چرم
مناسب ترین رویه برای کفش، همان رویه چرم طبیعی می باشد. همچنین بهترین زیره برای کفش که در بازار موجود است دو نوع است. زیره پی او و زیره پی ‌وی ‌سی است.
لازم به ذکر است که زیره هایی که مدل po، هستند نسبت به زیره های نوع pvc سبک ‌تر، راحت‌ تر و از همه مهمتر در برابر سایش مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند. این کفش ها عمر طولانی تری نیز دارند.‌ در مورد قالب کفش باید بگوییم که، فضایی که برای پنجه كفش چرمی در نظر گرفته شده است نباید به صورتی باشد كه به انگشت های پای شما حین راه رفتن فشاری وارد شود. زیرا بعد از مدتی باعث ایجاد میخچه و آسیب رسیدن به پای شما می شود. در مورد پاشنه کفش چرمی هم باید بگوییم که کفش چرمی باید به صورتی ساخته شود که هم در برابر فشارهای وارد شده به کفش، از خود مقاومت نشان دهد و هم راحت باشد و شرایط آناتومی لازم برای پا که قلب دوم بدن است را داشته باشد.
آشنایی با مهمترین مشخصات کفش چرم

آشنایی با مهمترین مشخصات کفش چرم

سخن آخر

 این را فراموش نکنید که داشتن یک جفت کفش چرمی اصل برای کار و یا حتی راه رفتن روزانه، نوعی سرمایه گذاری است برای سلامت پاهای شما! پاهایی که قلب دوم انسان است و سلامتی آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. شما تا اینجا در این مقاله با اهمیت کفش چرم، نکات مهم و روش های تشخیص اصل بودن کفش چرم، مشخصات کفش چرم آشنا شدید؛ اکنون اگر قصد خرید کفش چرم اصل مردانه یا زنانه، کفش کودکانه چرم، نیم بوت، بوت زنانه چرمی، کفش مجلسی چرمی، کفش رسمی چرمی را دارید ما می توانیم جز یکی از موارد انتخابی شما باشیم.
خرید کفش چرم اصل

خرید کفش چرم اصل

بهترین مارک و برند چرم

 

آموزش گشاد کردن کفش

اشتراک‌گذاری