تاریخ امروز :آبان 2, 1400

چرم چوب پنبه cork Leather بهترین جایگزین برای پوست حیوانات

چرم چوب پنبه جایگذینی برای چرم حیوانات

Leather cork

چرم چوب پنبه چیست؟

 

چرم چوب پنبه Leather cork یکی از بهترین جایگزین برای چرم حیوان است .
این نوع چرم یک زیبایی طبیعی و سازگار با محیط زیست است. این بسیار مهم است که تمامی ما مانند کسانی که در مورد محیط زیست توجه دارند، ما هم کمی توجه لازم را داشته باشیم.
یکی از دلایل آمار وحشتناک صنعت مد، چرم حیوانی است. به همین دلیل قصد د اریم که توضیحاتی را به شما در مورد یک ماده پایدار، طبیعی و مدرن که چرم چوب پنبه نام دارد را به شما ارائه بدهیم.
بهترین راهنمای خرید کفش چرم

بگذارید این نوع چرم را با جزئیات بیشتری بشناسیم

چرم چوب پنبه Leather cork یک ماده طبیعی و سازگار با محیط زیست است، که از پوست درخت بلوط  ساخته میشود.  به عنوان یک پارچه بودن، و به لطف طولانی بودن مدت عمر آن و نگاه منحصر به فرد آن بیرون می آید. با توجه به ویژگی های این نوع چرم درختی مانند: ضد آب، مقاوم در برابر سایش و راحتی نگهداری، جایگزین مناسبی برای چرم حیوانات می باشد.
چرم چوب

چرم چوب

مراحل ساختcork Leather چرم چوب پنبه

 برای ساخت چرم چوب نیاز به صبر و زمان بسیار زیادی دارد. اول از همه، نیاز به چوب بلوط (چوب پنبه ای) است. که 25 سال سن دارد، تنها زمانی است که یک درخت بلوط به این سن می رسد و قابل استفاده برای ساختن چرم چوب پنبه میتوان استفاده کرد. تولید کنندگان چوب پنبه آن را برای اولین بار برداشت می کنند. با این حال، اولین برداشت قابل استفاده نیست. دومین، پس از 9 سال انجام می شود، میتواند برای اهداف مد استفاده کرد.
همانطور که قبلا ذکر شد، چوب پنبه  یک ماده بسیار پایدار و زیست محیطی است. و 9 سال طول می کشد تا پوست درخت بلوط را بازسازی کرد. به دلیل فرایند بازیابی،  بلوک چوب پنبه برداشت شده 3 الی 5 برابر دی اکسید کربن را جذب می کند. بنابراین با استفاده از محصولات چرم چوب، همچنان شما در واقع به کاهش آلودگی هوا کمک خواهید کرد.
چوب پنبه به طور گسترده ای به عنوان یکی از مواد سازگار با محیط زیست در نظر گرفته شده است. چوب پنبه  به راحتی قابل بازیافت است. کاملا طبیعی است و با استفاده از جنگل بلوط چوب برای صنعت کمک می کند تا باعث جلوگیری از بیابان زایی و جنگل زدایی میشود. به طور عمده از جنوب اروپا گرفته شده است.
ویژگی های چرم چوب

ویژگی های چرم چوب

ویژگی های cork Leather یا بهتر بگوییم ( چرم چوبی) که باعث علاقه مند شدن به آن می شود

1- پایدار بودن 
2- بر پایه گیاه
3- نرم و لطیف
4- احساس ویژه 
5- شیک  
6- ضد آب 
7- آسان برای نگهداری
8- مقاوم در برابر سایش
9- تنوع رنگ ها
اطلاعات و توضیحات چرم چوب

اطلاعات و توضیحات چرم چوب


اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha *-- بارگیری کد امنیتی --