تاریخ امروز :آبان 2, 1400

خودروها در آینده Cars in the future

خودروها در آینده

Cars in the future

صنعت خودروها در آینده بزرگترین حوادث تاریخ خود در حال تجربه هستند. پاسکال بریمعاون اجرایی گروه آلتران، در مورد چهار رشته اصلی خودروها در آینده آشکار می کند: برق، مستقل، متصل و با معماری کاملا جدید، که ارائه داده میشود.
تکنولوژی در یک دهه گذشته صنعت خودروسازی را پررنگ تر کرده است. الگوها وطرح های سنتی کنار گذاشته شده اند، زیرا انقلاب دیجیتال منجر به نو آوری تمام معماری سخت افزار و نرم افزار در صنعت خودرو سازی  می شود.
خودروها در آینده Cars in the future

خودروها در آینده Cars in the future

در بیست سال، خودروها در آینده از خودروهای امروزه کاملا متفاوت خواهد بود و تجربه رانندگی لذت بخشی را به ما خواهد داد.

خودرو ها در آینده قادر به تشخیص مشکلات مکانیکی خود خواهند بود. اگر مشکل مکانیکی برای خودروتان پیش بیاید، قبل از مراجعه به متخصص خودرو (مکانیک)، خود خودروتان مشکل بوجود آمده را به شما اطلاع خواهد داد.
خودروها در آینده قادر خواهند بود بدون راننده خود،  کار کنند. (Pascal Barry) پاسکال بری، می گوید: این توسعه در مراحل مختلف ودر حال اجرا است: ما خودروی را با حرکت و توقف بدون دخالت پا را شروع میکنیم، و پس از آن خودروی را بدون دخالت دست و کنترل خودکار خودرو، و در نهایت کنترل خودروها در آینده بدون چشم خواهد بود.

جدیدترین آپشن های خودرو

جدیدترین آپشن های خودرو

در صنعت خودرو سازی در حال حاظر دو مرحله اول به پایان رسیده است.

در مرحله اول : اضافه کردن آپشن(سیستم) کنترل کروز در خودرو برای چندین سال وجود داشته است: با این نوع آپشن رانندگان می توانند سرعت خودروی خود را با کروز تنظیم کنند، و پاهای خود را از روی پدال  گاز خارج کنند.
در مرحله دوم : در حال حاضر در برخی از خودروها آپشن (سیستم)های کمک به راننده را به رانندگان ارائه می دهند، که امکان برداشتن دست از روی فرمان خودرو در موقعیت های خاص مانند: ترافیک و یا پارکینگ و غیره را فراهم می کند.
گام بعدی خودروها درآینده؟  کوشش و تلاش صدرصد مهندسان برای جایگزینی چشم های انسان با بسیاری از دوربین ها، سنسورها و لیزر ها که محیط زیست را در سه بعده مختلف و واضح تولید می کنند، و اجازه می دهند که تنها خودرو تصمیم گیری و ناوبری را انجام دهد. اغلب تولید کنندگان خودرو، از گوگل و ماشین، معروف به(گوگل آن) محبوبیت خود را از دست داده اند و در حال حاضر در حال انجام آزمایش های بزرگی در جاده ها برای خودروها در آینده هستند.
ماشین پرنده

ماشین پرنده

خودروهادرآینده قادر به پرواز کردن میشوند!

در صنعت خودرو سازی یک شرکت در حال آزمایش نوعی حرکت شناور است. دیگر خودرو سازان بر روی تاکسی های آسمانی کار می کنند. یک سوم در حال حاضر پارکینگ های برای چنین خودروهای که قادر به پرواز کردن هستند را مجددا طراحی کرده اند.

فواید ضدیخ برای ماشین

در لیست بازی های اندرویدی انواع ماشین بازی های تخیلی هستند، ماننده: ماشین های که پرواز میکنند، و یا ماشین های که بدون چرخ معلق بر روی سطح زمین حرکت میکنند، و دیگر ماشین های تخیلی که خیلیها فکرش را هم نمیکنند که خودروها در آینده به همین ماشین های تخیلی تبدیل می شوند و به واقعیت می پیونند.
اشتراک‌گذاری

یک پینگ

  1. پینگ‌بک: اگر صد درصد توانایی مغز انسان فعال شود چه تغییرات و اتفاقاتی رخ میدهد؟ | مجله کالازم

  2. پینگ‌بک: فواید و ایراد های ضدیخ برای خودرو، درباره ضدیخ بیشتر بدانید | مجله کالازم

  3. پینگ‌بک: مقایسه‌ی کامل اپل آیپد مینی ۶ در مقابل آیپد مینی ۵ و قیمت خرید | کالازم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha *-- بارگیری کد امنیتی --