تاریخ امروز :آبان 2, 1400

فعال کردن حس ششم Enable Sixth Sense

فعال کردن حس ششم
Enable Sixth Sense

حس ششم چیست؟

در قابلیت های  انسانی، ما به پنج حواس پنجگانه خود جهت حرکت در سراسر جهان تکیه می کنیم. با این وجود، این پنج حس برای زندگی ما ضروری می باشد. اما حس دیگری وجود دارد که در یک سطح ظریف تر است که حس ششم نام دارد. اما در ما اغلب می تواند ناشناخته باشد، اما این حس این است که ما را به شهود، احساسات روده و توانایی های روانی میرساند. همچنین ما را قادر می سازد تا به بعضی حس ها دسترسی پیدا کنیم که واقعا نمی توان با ذهن انسان معمولی که این توانایی را ندارند آن را حس کرد.
دسترسی به دنیای غیرقابل مشاهده و جهان انرژی آرزوی تمامی ما است. همه ما حس ششم داریم و همه ما توانایی استفاده از آن را هم داریم، همه چیز در حال تبدیل شدن به آگاهی و توجه به پیام های ظریف است که این حس ما را به آنها میرساند.

اگر صد در صد توانایی مغز فعال شود

نشانی های که حس ششم را اثبات می کند.

اطلاعاتی نشان میدهد که حیوانات توانای حس ششم را دارند. پس از سونامی اقیانوس هند در سال 2004، مردمانی گزارش کردند که دیده شده حیوانات ها پیش از رسیدن سونامی، فرار می کنند.
حس ششم حیوانات

حس ششم حیوانات

به نظر می رسد حیوانات به نوعی حس ششم را به تغییرات ظریف در محیط افراد و اطرافشان نشان می دهند. آنها به تغییر در بو و شیفت های ارتعاشی تنظیم شده اند. واضح است که برخی حیوانات می توانند احساسات انسانی را حس کنند و به آن ها پاسخ دهند.
یک خبر مهم در سال 2007 در مورد یک گربه ای که در یک خانه سالمندان زندگی می کرد، نشان می داد که به طور مداوم در عرض چند ساعت پس از مرگ، یک بستر بیمار را پر کرد. سگ اغلب قبل از بحران سلامتی صاحبانشان، مانند حمله قلبی یا سکته مغزی، به صاحبانشان  هشدار می دهند.

راه های آسان برای فعال کردن این حس

برای دست یابی به این حس هر روز خود را به چند لحظه سکوت کامل درمان کنید. امروز ما در چنین دنیای شلوغ و پر سر و صدای زندگی می کنیم، و افکار فراوانی در اطراف ما وجود دارد، گاهی اوقات اهمیت سکوت و آرامش را فراموش می کنیم. با توجه به تنفس خود، ذهن خود را پاک کنید، توجه داشته باشید هر گونه افکار سکوت و آرامش شما را بهم میریزد.
آرامش در حس ششم

آرامش در حس ششم

 
این یک راه سرگرم کننده است سعی کنید و شروع به شروع شهود خود کنید. هنگامی که تلفن شما زنگ می زند قبل از اینکه آن را پاسخ دهید، ببینید می توانید حدس بزنید که چه کسی است که تماس می گیرد. و یا وقتی که صدای زنگ پیامتان را میشنوید، قبل از این که ایمیلتان را باز کنید حدس بزنید که چه پیامی به شما ارسال شده است. همین کار را انجام دهید، اگر بتوانید حدس بزنید که چند پیام در آنجا برای شما وجود دارد، نشانی این است که حس ششم خود را قوی تر کرده اید.
در طول روز، تخیل خود را تا آنجا که می توانید استفاده کنید. سؤالات خود را بپرسید و تصور کنید که چه پاسخ یا راه حل چیست. بیرون از پنجره و رویای روز، مهم نیست که آیا جواب یا راه حل در ابتدا حساس است یا نیست؟ فقط سؤال کنید و تصور کنید که قبلا جواب را می دانستید.
تمرکز در حس ششم

تمرکز در حس ششم

توسعه حس ششم شما مثل یادگیری هر چیزی است. اگر تمرین زیادی انجام دهید، بهبود می یابید. و هرچه بیشتر تمرین می کنید بهتر می شوید.
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha *-- بارگیری کد امنیتی --