تاریخ امروز :آبان 2, 1400

بهترین روش شستشوی حوله

 بهترین روش شستشوی حوله

 

ما به شما  انواع روش شستشوی حوله را معرفی خواهیم کرد تا بتوانیم برای نگهداری بهتر حوله های خود به شما کمک کنیم.

 

در مورد حوله های با کیفیت و خوب دانستن بهترین روش شستشوی حوله به ماندگار شدن حوله های شما بسیار کمک میکند.  با استفاده از روش های صحیح شستشوی حوله  آنها نه تنها حالت خود را از دست نخواهند داد، بلکه بهتر به نظر می رسند، و حس نرمی حوله همیشگی خواهد شد. روش های زیادی برای مراقبت از حوله های حمام وحوله های کوچک شما وجود دارد، اما باید بهترین روش شستشوی حوله را انتخاب کرد.
نحوه شستن حوله تن پوش

نحوه شستن حوله تن پوش

چگونه حوله ها را بشوییم؟

 اکثر مردم حوله هایشان را همراه با لباس در ماشین لباسشوی انداخته و شستشو میکنند، اما این عمل کار اشتباهی است.  بهترین روش شستشوی حوله ها این است که حتما باید به تنهایی شسته شوند، و نه با لباس ها زیرا باعث آسیب رسیدن با الیاف حوله خواهد شد و همچنین  به دلیل زخیم بودن جنس حوله باعث آسیب رسیدن به لباس هایتان هم خواهد شد.
شستشوی حوله ها به صورت تنهای به شما این امکان را می دهد که دمای بهتری را برای شستشوی حوله تنظیم کنید، و در شستشوی حوله دقت بیشتری داشته باشید تا بهداشتی شسته شود. همچنین اگر حوله هایتان زیاد است،بهتر است در دو مرحله شستشو شود، زیرا هم باعث آسیب رسیدن به ماشین لباسشوی تان خواهد شد، و نتیجه خوبی در شستشوی حوله ها نخواهید داشت.

 

آموزش شستن حوله

آموزش شستن حوله

استفاد از سرکه در شستشوی حوله

ممکن است تعجب کنید که چرا باید در شستشوی حوله از سرکه استفاده کرد؟
حوله های که در اثر شستشو سفت و خشک می شوند به این دلیل است که از مواد شوینده زیادی استفاده می کنید. برای حل این مشکل استفاده از سرکه در شستشوی حوله را پیشنهاد میکنیم. زیرا شستشوی حوله ها همراه با سرکه به تنظیم رنگ حوله ها و همچنین از بین بردن باقی مانده مواد شوینده کمک  بسیاری خواهد کرد. همچنین بهترین کار در شستشوی حوله این است که حوله های رنگی و مشابه را با هم جدا کنید و جداگانه بشویید. مقداره مواد شوینده را که همیشه از آن در شستشوی حوله استفاده می کنید را نصف کرده و نصف فنجان سرکه را به مواد شوینده اضافه کنید. بعد از شستشو همراه با سرکه حتما نتیجه خوبی را شاهد خواهید بود.
روش نرم و خوشبو کردن حوله

آیا در شستشوی حوله ها به نرم کننده لازم است؟

پاسخ ما به این سوال (نه) است. زیرا متخصصی به نام (جوراس)  توصیه می کند:  استفاده از نرم کننده های که دارای مواده سیلیکونی هستند خوداری کنید. زیرا استفاده از نرم کننده در شستشوی حوله باعث کاهش جذب آب در حوله های کرکی می شود. اما افرادی هستند که عطر و بوی نرم کننده در شستشو را دوست دارند، برای همین میتوانند بعد از چند بار شستشو فقط یک بار از نرم کننده استفاده کنند تا به الیاف حوله آسیبی نرسانند.

 

 نکته

 نکته مهمی که باید بدانید: همیشه بعد از خریداری حوله حمام مهم ترین کار قبل از استفاده برای اولین بار حوله را بشویید و خشک کنید. بیشتر حوله ها دارای سیلیکون یا سایر مواد تکمیل کننده هستند که مانع از جذب می شوند. این روکش به آنها زیبایی و ظاهری فوق العاده کرکی را در فروشگاه می بخشد. شستن حوله ها قبل از استفاده، مواده سیلیکونی و سایر موادها را از بین می برد و حداکثر جذب را به حوله میدهد.

برای خرید حوله با کیفیت کلیک کنید
آموزش و روش و طرز شستشوی حوله پالتویی ، تن پوش ، استخری - دستی

آموزش و روش و طرز شستشوی حوله پالتویی ، تن پوش ، استخری – دستی

انواع حوله ها که میتوان به همان صورتی که توضیح داده شد شستشو کرد.

 

  1. حوله های حمام مدل ساده.
  2. حوله های حمام مدل تن پوش.
  3. حوله های دستی کوچک که هم در خانه استفاده میشود و هم در باشگاه.
  4. حوله های ساحلی که هم برای بعد از شنا کردن در استخر و هم در دریا استفاده میشود.
اشتراک‌گذاری

یک پینگ

  1. پینگ‌بک: مشخصات و نکات خرید یک حوله خوب؛ یکی از اصول مهم بهداشت فردی | مجله کالازم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha *-- بارگیری کد امنیتی --